Grup mp3 Fan club
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Grup mp3 Fan club

Türkiyenin İlk ve Tek Grup mp3 Fan Sitesine Hoşgeldiniz!

AnasayfaKapıLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Gece Sesleri ( Show Tv)

3 posters
YazarMesaj
Eftelya_
Admin
Admin
Eftelya_

Sanal Hayvanım : Gece Sesleri ( Show Tv) 2361
Rep :
Gece Sesleri ( Show Tv) Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Gece Sesleri ( Show Tv) Right_bar_bleue

Gece Sesleri ( Show Tv) Empty
MesajKonu: Gece Sesleri ( Show Tv)   Gece Sesleri ( Show Tv) EmptyC.tesi Eyl. 27, 2008 9:57 am

“Ölüm döşeğindeki annesinden hayatının akışını değiştirecek sırrı öğrenen Yağız, intikam yemini eder... Yıllar önce kendisini reddeden ve evlatlık olarak veren Bozova Çiftliği’nin sahibi babası ve ailesinden bunun hesabını soracaktır... Annesini son yolculuğuna uğurlayan Yağız’ı Bozova Çiftliği’nde sürprizlerle dolu, yeni bir yaşam beklemektedir... Yağız’ın intikam planı basittir. Kendisine babalık etmeyen Nedim’i affetmeyecektir. Bu sırrı sadece evdeki en güçlü kişiyle Sultan Hanım’la paylaşacak ve burada çalışarak yeni bir hayata başlayacaktır.”
Yazar Ayşe Kulin’in aynı adlı romanından televizyona dizi olarak uyarlanacak “Gece Sesleri”nin kısa bir özetiydi bu...
Koliba Film-Ata Türkoğlu’nun yapımcılığında hayata geçecek “Gece Sesleri” genç kuşak oyuncuların üç yıldızını bir araya getirecek.
Show TV için çekilecek dizinin başrol oyuncuları İsmail Hacıoğlu, Vildan Atasever ve Özgür Çevik olacak...
Ayşe Kulin’in daha önce “Geniş Zamanlar” ve “Köprü” adlı eserlerini televizyona dizi olarak uyarlayan Ata Türkoğlu, bu projenin de yazarın diğer eserleri gibi ilgi gören bir yapım olacağını söyledi.

Kaçırmadan izliyorum!

İmza yaptım 2 tane (kendim yaptım (ç)almayın!!)

Gece Sesleri ( Show Tv) 1462

Gece Sesleri ( Show Tv) 1471
https://grupmp3fan.yetkinforum.com
eren.y

eren.y

Sanal Hayvanım : Gece Sesleri ( Show Tv) 2370
Rep :
Gece Sesleri ( Show Tv) Left_bar_bleue999 / 100999 / 100Gece Sesleri ( Show Tv) Right_bar_bleue

MesajKonu: Geri: Gece Sesleri ( Show Tv)   Gece Sesleri ( Show Tv) EmptyCuma Ekim 03, 2008 5:08 pm

yok pek izlemiom ama güzelmiş be:)
BuRcU FaN
Prenses Moderatör
Prenses Moderatör
BuRcU FaN

Rep :
Gece Sesleri ( Show Tv) Left_bar_bleue999 / 100999 / 100Gece Sesleri ( Show Tv) Right_bar_bleue

MesajKonu: Geri: Gece Sesleri ( Show Tv)   Gece Sesleri ( Show Tv) EmptySalı Ekim 07, 2008 7:17 pm

ben izliyom çok güzel paylaşım içi saol irem abla
eren.y

eren.y

Rep :

MesajKonu: Geri: Gece Sesleri ( Show Tv)   Gece Sesleri ( Show Tv) EmptyPtsi Kas. 17, 2008 4:23 pm

yok izlemiom

Gece Sesleri ( Show Tv)
1 sayfadaki 1 sayfası